Specjalizujemy się Awaryjnym Otwieraniem Zamków
Samochodowych i Mieszkaniowych

Nasza firma zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów, a także drzwi w mieszkaniach na terenie Gdyni i okolic. Robimy to szybko, skutecznie oraz bezinwazyjnie. Specjalizujemy się w tym już od 2000 roku, dlatego jeśli potrzebujecie Państwo natychmiastowej pomocy ślusarza w Gdyni, to najlepszym wyborem będzie firma Multi Serwis.

Nasze usługi to m.in.:

Pogotowie Zamkowe Gdynia awaryjne otwieranie drzwi w samochodzie

Pogotowie Zamkowe Gdynia otwieranie zamków w mieszkaniach, garażach, sejfach itp.

Pogotowie Zamkowe Gdynia wymiana zamków i wkładek.

Pogotowie Zamkowe wyspecjalizowane w Awaryjnym Otwieraniu Samochodów!

Awaryjne sytuacje mogą zdarzyć się naszym klientom o każdej porze dnia i nocy, dlatego też nasze usługi awaryjnego otwierania zamków dostępne są całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Do każdego wezwania staramy się dotrzeć jak najszybciej. Do każdego z nich również podchodzimy w zindywidualizowany sposób. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa potrzeby. Usługi otwierania zamków, drzwi i samochodów to jednak nie wszystko. Wszyscy klienci z Gdyni i okolic mogą na nas liczyć również wtedy, gdy zajdzie potrzeba dorobienia klucza samochodowego. Wykonujemy to w sposób komputerowy, co sprawia, że jesteśmy w stanie dorobić klucz do każdego modelu auta, od tych najstarszych, po nowoczesne, przyjeżdżające do nas prosto z salonu.

Poszukują Państwo ślusarza, który otworzy i wymieni zamek na terenie Gdyni? Najlepszym wyborem jest firma Multi Serwis – fachowcy, dostępni dla klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Czytaj więcej Więcej Informacji na temat Awaryjnego Otwierania Zamków w Gdynii!